Sponsors - 2018

Individual Donors

12 by Event Flooring
Adam Jubanowsky
Adam L. Faw
Al and Betty Sannerud
Al and Kozie Bartow
Alan M. Rowe/ B-Hive Industries
Allison Heiser
Alyse Porsella
Amir Dabirian
Anderson Everett
Andrew J. and Anita G. Frankel
Ann Baker
Ann Hetzel
Ann Sheffield
Anna Parker
Anna Sophia McKenney
Anonymous
Authur G Aery
Barbara Bohn
Barbara Kaufman
Barbara Weitz
Ben Geffen
Betty Franklin
Beverly Inglesby
Bill and Jocelyn Ellis
Bill Gorlin
Bill Groener
Bill Meyer
Bill Price
Bill Sapsis
Bob Bertrand
Brad Strauss
Brian J. McGahren
Brian Lawlor
Bridget Cox
Brittany Kelso
Bruce and Teresa Saunders
Cari Pang Chen
Carolynn P. Evans Wanner
Catlin Duffy
Ceil Hook
Chad and Ruth Morrison
Cheryl Riggins
Chris Hopkins
Chris Sapsis
Chris Schmidt
Christine Causer
Chuck Kissel
Clement Ellis
Craig Evans
Craig Tyrl
Cris Dopher
D
Dale A. Merrill
Dana Taylor
Daniel Akins
Danny Borelis
Darrell Zeigler
Dave M.
Dave Mickey
David Mullins
David Rosenburg
David Saltiel
Deb and Pete Bemis
Dee Dee Chen
Dennis Booth
Dennis Dorn
Diane Allman
Diane McGar
Donna Parsons
Drew Wending
Duane Booth
Eddie and Diana Raymond
Elizabeth Nitz
Ellen Klein
Emily Miller Bonney
Eric and Teri Cripe
Eric Moen
Fellow Bobcat
Francis Murray
Franklin Martin/Media Production Associates
Gary and Lois Halverson
George and Marianne Coffin
George Montgomery
George, Carol and Josh Jacobstein
Gerry and Jane Connell
Greg Williams
Greg Williams and Alice Neff
Gregg Stull
Hanna Chaplin
Hannah Chapin
Helen Willard
Herb Hart
IATSE Local 141
James Richard Taulli
Jane Kirchhofer
Janet Havican
Jared Fortney
Jeff Larson
Jennifer Wilson
Jeremy Windle
Jerrold Scott
Jerry Cotton
Jim and Bonnie Kirchhofer
Jim and Carol Lavis
Jim Dougherty
Jim Niesel
Joe and Sherry Aldridge
Joe Celia
John Eckert
John McGraw and Lori Rubinstein
John Nicastro
John Runia
jon and Cara Hartfield
Jon Kirchhofer
Jon Lagerquist
Jonathan and Cheryl Deull
Jonathan Christman
Jonnie and Curtis Williams
Joseph Arnold
Joseph Mills
Judith Conn
Justin Ayd
Karen Dopher
Karen Mathias/Theatre Projects Consultants
Kari Knutson Mller
Karyn (Cherokee) Scissum Gunn
Kate Schrieber
Kathy Otinsky
Ken Romaine & Lisa Cameron
Ken Tilson
Kevin Clowes
Laura Wending
Laurie Owen
Leslie Kamtman
Loren Schreiber
Lorry Perry
Mariana Slutzky
Marilyn Booth Manzella
Marilyn Nelson
Mark and Ali Heiser
Mark and Joanne Stohs
Mark Newlin/Xtreme Structures
Mark Shanda
Marlena Van Vliet
Marri Lynn Casem
Martha Tafel
Mary Dougherty
Mary-Cecelia DeMarco
Matthew Biringer
McKinley C. McAdoo
Michael Cucciare
Michael Fortney
Michael Meskill
Michael Sapsis
Michelle Kearns
Moe and Kacey Conn
Monica Pease
Nancy and John Rodeberg
Nathan Scheifele
Pat "Lamb Chop" Lamb
Pat Barns/Events Bum
Patrick Hayes V
Patti Booth
Paul and Esthere Strom
Paul and Peggy Sannerud
Paul Sanow
Phil Genera
Quinten A. Clarke
R. Trevor Anderson
Rachel Byrne
Ralph Funicello
Ramona Mayer
Randy Earle
Randy Whitcomb
Reid Neslage
Richard and Molly Pillbrow
Rob Eastman-Mullins
Robert and Judy Zodda
Ron Oliver
Ruth Heine
Ryan Hales
Ryan McCollum
Sal Perisano
Sam and Carly Fisher
Sam Fisher/PointWright Entertainment Rigging
Sara Piaskowski
Sara Shives
Sarah Prince
Sarak Newberry
Scott Henkles
Scott Houghton
Sean Walker
Seth and Katherine Jason
Sherry Jarrell
Short Reach Short Riders
Stephanie "Mint Saucy" Miller-Lamb
Stephen Stambough
Steve Benting
Sylvia Hillyard Pannell
Terry Schwichtenberg/Bigs Fullerton
Thomas Brubaker
Thomas Genera
Thomas Yaksic
Tina C. Wright
Tiny Good
Todd Faux
Todd Meyer/Jason Louis
Todd R. Langner
Tom and Cathy Genera
Tom Coulouris
Tom Kirchhofer
Tony Maggi/MPMS Inc
Townsend
Tracey Moore
Tyler Wise/Westview Productions
Uwe and Rad Willenbacher
Walter Thinnes
Warren Yenson
Wayne Rasmussen
Wu Chen

Corporate Donors

Frankel Foundation